Instruktørside

Brugernavn:
Password:
Instruktør vagtliste 01.09.2018 – 19.12.2018
Dato   antal kl. Instruktører Mangler
  September        
1 Lørdag 5 09.00-17.30 Claus Sch, Thomas C, Dan M,  Jan O  
        Johnny,  
2 Søndag 4 09.00-15.30 Claus P, Kurt P, Jeppe, Jens D.  
           
5 Onsdag 3 16.00-19.00 Kurt, Jan O, Uffe  
           
6 Torsdag 2 17.00-19.00 Villy, Bob  
           
7 Fredag 4 13.00-15.00 Uno, Max, Poul Erik, Wulff,  
    2 15.30-17.30 Ole Meller, x
8 Lørdag 5 09.00-17.30 Brian E, Max, Claus Sch, XX
           
9 Søndag 3 09.00-15.30 Joachim, Claus Pihl, Christian V  
           
12 Onsdag 6 17.00-19.00 Jan Ryt, Jens Bø, Lars H, Martin J, Jan O, Wullf  
           
13 Torsdag 2 16.00-18.00 Kurt, Poul Erik  
           
14 Fredag 8 14.00-17.30 Karsten Sch, Claus Sol, Martin xxxxx
    1 17.00-19.00 Thomas B  
15 Lørdag 5 09.00-17.30 Lars H, Jens Bøg, Claus Sch, Lars F, Thomas B  
           
16 Søndag 3 09.00-15.30   XXX
           
20 Torsdag 3 17.00-19.00 Jan Rytter, Claus Sol, Poul Erik  
           
21 Fredag 6 17.00-19.00 xxxxxx
    1 16.00-18.00 Niels Estrup  
22 Lørdag 5 09.00-17.30  Max, Claus Sol, XXX
           
23 Søndag 3 09.00-15.30 Claus P, Uno, Niels O  
    7 14.00-16.00 Tonni, Claus J, Karsten Sch, xxxx
26 Onsdag 2 17.00-19.00 Tonni, Claus J  
    2 13.00-15.00 Kurt, Jan Rytter  
27 Torsdag 8 14.00-17.30 Bjarke, Kasper K, Poul Erik xxxxx
           
28 Fredag 5 15.00-17.00 Max, Karsten Sch, Claus P, Niels E, Jens Bit  
       
29 Lørdag 5 09.00-17.30 Max, Torben C, Christina, Johnny, Lars F, Lars Må  
           
30 Søndag 3 09.00-15.30 Kurt P, Claus P, Svend B  
           
  Oktober        
3 Onsdag 1 15.30-17.30 Erling L  
           
4 Torsdag 1 15.00-17.00 Martin  
           
6 Lørdag 6 9.00-17.30 Cykel Lars, Jan O xxxx
         
7 Søndag 3 9.00-15.30 Claus P, Claus J, Wulff  
           
10 Onsdag 2 15.00-17.00 Poul Erik, Kurt  
           
11 Torsdag 2 15.30-17.30 Claus Sol, Claus J.  
           
12 Fredag 1 15.30-17.30 Thomas Brandis  
       
13 Lørdag 5 9.00-17.30 Jeppe, Torben LJ, Max, Claus Sch, Jan O  
           
14 Søndag 3 9.00-15.30 Svend B, Ole B, Claus Sch.  
         
20 Lørdag 5 9.00-17.30 Uffe, Dan M, Lars Må, Jan O  
           
21 søndag 3 9.00-15.30 Thomas Brandis, Claus Pihl x
           
26 Fredag 2 15.30-17.30 Max, Karsten Sch.  
         
27 Lørdag 5 9.00-17.30 Bjørn R, Tage, Lars H, Jens Bø, x
           
28 Søndag 3 9.00-15.30 John, Uno, Niels O  
           
  November        
3 Lørdag 3 9.00-15.30 Torben LJ, Svend B, Max.  
           
4 Søndag 3 9.00-15.30   xxx
           
7 Onsdag     Kursus i Førstehjælp  
        Detaljer følger  
10 Lørdag 3 9.00-15.30 Cykel Lars, Claus J, Erling Rå  
         
11 Søndag 3 9.00-15.30 Martin, Jeppe, Jens Dam  
           
17 Lørdag 3 9.00-15.30 Uffe, Dan M, Jens Bit  
           
18 Søndag 3 9.00-15.30 John, Uno, Niels O  
         
24 Lørdag 3 9.00-15.30 Bjørn R, Johnny, Christina  
           
25 Søndag 3 9.00-15.30 Svend B, Kurt, Claus Sch  
           
  December        
1 Lørdag 3 9.00-15.30 Cykel Lars, Lars Må, x
           
2 Søndag 3 9.00-15.30 Claus Pihl, Ole B, x
           
8 Lørdag 3 9.00-15.30 Bjørn R, Bjarke, Kasper K.  
         
9 Søndag 3 9.00-15.30 Thomas Isa, Niels T, Jeppe  
           
13 Torsdag   18.00 Julemøde m. skydning og mad  
        Detaljer for dagen følger.  
15 Lørdag 3 9.00-15.30 Tage, Dan M, Torben LJ  
           
16 Søndag 3 9.00-15.30 Uno, Niels O, John